Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Голова облради просить відмовитися від розважальних заходів під час скорботних днів

Через велику кількість втрат на Сході України, по всій країні - дні скорботи
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян закликав власників розважальних закладів утриматися від святкувань протягом кількох днів. Через великі втрати у конфлікті на Сході (так уночі, проти 19 липня, загинуло 7 бійців; ще 14 отримали поранення).

"Упродовж двох останніх років на Сході України точиться жорстока боротьба із зовнішнім ворогом за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Майже щодня наші Герої жертвують своїм життям та здоров’ям заради нашого мирного сьогодення та мирного майбутнього для наших дітей. Протягом минулих двох тижнів, а надто за минулі декілька днів, національні військові формування зазнали особливо важких втрат. Серед загиблих є й буковинці. Ворог у порушення досягнутих домовленостей використовує заборонені види озброєння та веде щільний вогонь по позиціях наших оборонців", - ідеться у зверненні голови Чернівецької облради.

"Саме тому я звертаюся до вас із проханням обмежити цими скорботними днями проведення розважальних заходів і вшанувати пам’ять героїчно полеглих українських воїнів – об’єднаймося у співчутті родинам загиблих краян та всіх полеглих українських військовослужбовців. Прошу серйозно поставитися до мого прохання, адже оборонці нашої Батьківщини окрім матеріальної допомоги потребують ще й потужної моральної підтримки. Впевнений, що ваші гості та відвідувачі поставляться до цього із розумінням і вже у найближчому майбутньому усі ми зможемо гідним чином відсвяткувати довгоочікувану перемогу", - заявив І. Мунтян.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба Чернівецької обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж