Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанам розкажуть, як зробити громадський простір доступним для всіх

Зокрема, співзасновник міждисциплінарної урбаністичної ініціативи "Група 109” Максим Асафатов поділиться своїм досвідом роботи
29 липня у галереї "Ратуші" в рамках проекту "Спільний простір" пройде лекція-дискусія на тему "Простір доступний для всіх".
 
Організатори під час лекції розкажуть про дослідження міста, його планування та розвиток, але цього разу з точки зору доступності. Учасники дізнаються як і для чого залучати потенційних користувачів простором на всіх етапах планування та як на практиці можна привабити людей у громадський простір.

Зокрема, співзасновник міждисциплінарної урбаністичної ініціативи "Група 109” Максим Асафатов поділиться своїм досвідом роботи.
 
Урбаністична ініціатива «Група 109» виникла у Львові 2014 року як майданчик для аналізу візуально-просторових проблем міста: безлад із вивісками, рекламою, брак громадських просторів тощо. Згодом група сфокусувалась на конкретному об’єкті – сквері на Сихові – найбільшому житловому масиві Львова. Для скверу це об’єднання архітекторів, урбаністів, культурологів, журналістів розробило проект нового громадського простору, а він – «подарував» групі назву (адже розташований за адресою проспект Червоної Калини, 105-109).
 
Чернівчанам розкажуть, як зробити громадський простір доступним для всіх
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж