Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Учасники АТО отримають додаткові гарантії при працевлаштуванні

Станом на 1 серпня на обліку перебуває 608 демобілізованих військовослужбовців із зони АТО
Для подолання основних перешкод на шляху до трудової діяльності тих, хто пройшов крізь пекло сьогочасної війни прийнято зміни до чинного законодавства.
 
Зокрема, 30 серпня 2016 року набирають чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», згідно з якими до категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню належатимуть учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Йдеться про  осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції. Зазначені нововведення стосуватимуться лише осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості та перебувають на обліку як безробітні.
 
«Для вчорашніх військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування - серед першочергових. Тим, кому не вдалося вирішити його самотужки, допомагає служба зайнятості. Внесення змін до Закону сприятиме працевлаштуванню учасників антитерористичної операції, оскільки відповідно до статті 26 Закону роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце, за направленням Державної служби зайнятості, зазначених осіб, строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» - повідомляє заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Окрім послуг з пошуку підходящої роботи, у службі зайнятості демобілізовані учасники АТО мають можливість взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, отримати  індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги.
Станом на 1 серпня 2016 року на обліку перебуває 608 демобілізованих військовослужбовців із зони АТО, з початку року вдалося працевлаштувати 105 осіб даної категорії. 8 учасників АТО отримали  допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.  Проходили професійне навчання 23 особи, які після закінчення профнавчання були працевлаштовані
.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж