Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Болгарин намагався перевезти через Буковину військову радіостанцію

Чоловік прямував з Білорусії до Болгарії транзитом через територію України
Лампову військову радіостанцію модель Р-123М та блок живлення до неї виявили сьогодні під ранок співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками УСБУ у Чернівецькій області в пункті пропуску "Порубне” митного посту "Вадул-Сірет” Чернівецької митниці ДФС.

Як повідомили у прес-службі Чернівецької митниці ДФС, приховані від митного контролю предмети виявили під час здійснення поглибленого огляду легкового автомобіля «MITSUBISHI», яким громадянин Болгарії прямував з Білорусії до Болгарії транзитом через територію України. Речі, що знаходились в багажному відсіку транспортного засобу в поліетиленовому пакеті та обмотані покривалом, громадянин пред’явив до митного контролю як особисті.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання інших засобів і способів, що утруднюють виявлення таких товарів та шляхом надання одним товарам вигляду інших).

За складеним митниками протоколом предмети порушення митних правил вилучено.

До правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 333 Кримінального кодексу України.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж