Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Олега Йосипіва визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення

Фото: chv.tv
Начальник патрульної поліції Чернівців сплатить 425 гривень штрафу Начальника Управління патрульної поліції Чернівців Олега Йосипіваостаточно визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ненадання інформації, запитуваної адвокатом.
Про це йдеться у спільноті АДВОКАТ у мережі facebook.
 
На початку серпня цього року адвокат у справі свого підзахисного зробив запит у патрульну поліцію з вимогою надати відеозаписи з нагрудних камер, однак у відповіді патрульних за підписом керівника Олега Йосипіва йому відмовили, мотивувавши це тим, що ця інформація стосується третіх осіб.
 
Садгірський районний суд м. Чернівці вирішив, що такі дії поліції є неправомірними і суперечать ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що свідчить про свідоме ненадання інформації.
 
Олега Йосипіва визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого частиною 5 статті 212-3 КУПАП (Порушення права на інформацію та права на звернення). Йому належало сплатити 425 гривень штрафу за адміністративне правопорушення та ще 275 гривень судового збору.
 
Проте керівник патрульної поліції Чернівців рішення оскаржив. Нині ж апеляційний суд поставив у справі крапку, постановивши залишити без змін рішення Садгірського районного суду.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж