Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська влада не хоче виділяти приміщення олімпійському комітету - Іван Гешко

Натомість осередку "Народного фронту" планують надати офіс у центрі міста
Уславлений буковинський бігун, а нині депутат обласної ради, Іван Гешко на своїй сторінці у Фейсбук поскаржився на те, що відділенняя Національного олімпійського комітету має проблеми з приміщенням. Міська влада не бажає сприяти вирішенню цих проблем, натомість виділяє приміщення у центрі Чернівців партії "Народний фронт".

"Викликає здивування, як миттєво влада реагує на ніби то проблеми деяких політичних сил, а саме відсутність у них додаткових офісів в Чернівцях, а те що в представників цих партій і так багато нерухомого майна і фінансів чомусь владою забувається! Мені стало відомо з ЗМІ, що на виконкомі міськради розглядалося питання про передачу приміщення більше 200 м кв по вул. Сковороди, 1 під офіс політичній силі "Народний фронт" в довгострокове безкоштовне користування", - пише ІванГешко на своїй сторінці.

"Тепер розповім Вам друзі про суть питання. Національний олімпійський комітет офіційно звертався до міської ради з проханням виділити приміщення для нашого комітету, тому що на даний час ми тимчасово знаходимося в приміщенні дитячого притулку, що по вул. Головній, чим створюємо незручності. Більше того, колектив цього закладу неодноразово звертався до нас про звільнення приміщення. І пройшло вже багато часу, а проблема так і не вирішена, на мою думку міська влада не вважає це першочерговим і зволікає із наданням нам приміщення. Як голова Національного олімпійського комітету в Чернівецькій області звертаюся до народного депутата України Максима Бурбака з пропозицією допомогти у вирішенні цього питання та посприяти у виділенні приміщення для розміщення Національного Олімпійського комітету в Чернівецькій області!", - розповів відомий буковинський бігун-олімпієць.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно