Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бурбак уже не вперше намагається безкоштовно отримати приміщення у центрі Чернівців

На найближчому засіданні виконком має розглянути питання про виділення приміщення на вулиці Сковороди під офіс нардепу
Нардеп Максим Бурбак уже не вперше намагається отримати приміщення площею у 216 квадратів в самісінькому центрі Чернівців на вулиці Сковороди.
 
Як пише видання "Чернівці Таймс", кілька місяців тому це приміщення намагалася отримати регіональна громадська організація «Перший аграрний кластер», яку з 2010 по 2012 роки очолював теперішній лідер «Народного фронту» у ВРУ Максим Бурбак. Зареєстрована вона досі за адресою Калинівська, 13-Б, на ринку «Добробут», який належить братам Бурбакам. Тоді виконком проголосував не надавати цій організації приміщення, мотивуючи це тим, що воно в резерві для органів виконавчої влади і не було оголошення про оренду.
 
"Тоді, Максим Юрійович вирішив піти вже в лобову атаку, певно дуже вже приглянулись «фронтовику» 216 квадратів на шару у центрі міста. Більше того, оскільки це було звернення народного депутата, то й приміщення згідно чинного законодавства можуть надати поза конкурсом і конкурентів відповідно не буде. Тож тепер він вимагає надати безкоштовно 216 квадратних метрів на Сковороди, 1 для нього, як народного депутата. А щоб не виникало питань для чого депутату округом якого є Заставнівський, Хотинський, Кельменецький та Сокирянський райони приміщення у Чернівцях, а не, наприклад у Хотині, Бурбак прописав туди ще Федорука та увесь «Народний фронт»", пише видання.
 
Цього разу комісія вирішила надати приміщення нардепу. За словами директора департаменту економіки Чернівецької міської ради Ярослава Городенського, проект рішення передачі приміщення на Сковороди, 1 Максиму Бурбаку за договором позички підготують десь на початок жовтня і після цього це питання розгляне виконком.
 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж