Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Конкурс перевізників на автобусні маршрути міста відбудеться 12 жовтня

Хід конкурсу  транслюватиметься в он-лайн режимі на сайті міської ради Конкурс перевізників на автобусні маршрути міста відбудеться 12 жовтня. Він проводиться відкритим способом для всіх претендентів, які на підставі поданих документів допущені до участі у конкурсі, що відбудеться 12.10.2016р. з 10-00 год. в приміщенні міської ради за адресою:  м. Чернівці, Центральна площа, 1, кім. 202.  Хід конкурсу  транслюватиметься в он-лайн режимі на сайті міської ради.
                                                                                                          
Організатор відкритого конкурсу – виконавчий комітет Чернівецької міської ради.(Центральна площа,1, м.Чернівці).
У конкурсі з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які на законних підставах використовують у достатній кількості транспортні засоби відповідного класу та мають власну або використовують на законних підставах виробничо-технічну базу, яка відповідає встановленим технічним нормативам і вимогам.
Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень в м. Чернівці, повинні відповідати вимогам безпеки охорони праці та екології, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, наданий Органом із сертифікації дорожніх транспортних засобів, акредитованим в системі УкрСЕПРО, або протокол випробувань лабораторії, акредитованої в системі УкрСЕПРО, в галузі акредитації якої є відповідні нормативні документи, про повну відповідність транспортного засобу державним стандартам (як транспортного засобу загального користування), бути зареєстрованими та мати державні номерні знаки транспортних засобів загального користування відповідно до чинного законодавства (на жовтому фоні), перебувати в належному технічному і санітарному стані, бути укомплектованими відповідно до вимог Правил дорожнього руху та мати вік не більше восьми років.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж