Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Новий корпус онкодиспансеру добудують до кінця року

Фото: promin.cv.ua
А наступного – завершать ще й корпус реабілітаційного центру для дітей
Понад 11 мільйонів гривень буде виділено з бюджету соціального розвитку на зведення нового патоморфологічного корпусу та ремонт приміщення Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Всі роботи будівельники планують завершити до кінця нинішнього року, повідомляє ТРК «Буковина».

Лише торік в обласному онкологічному диспансері пройшли обстеження 44 тисячі жителів Буковини та сусідніх областей, з яких 8 тисяч лікувались стаціонарно. Будівлі вже 50 років, за цей час тут проводився хіба що косметичний ремонт.

Ще один лікувальний корпус після багатьох років забуття добудовується в Чернівецькому обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей, з органічними ураженнями нервової системи. На жаль, потреба у лікуванні та реабілітації таких хворих дітей з кожним роком зростає.

Фахівці кажуть, ведення цього корпусу в експлуатацію дозволить значно підвищити якість лікування та реабілітацію дітей з ураженнями нервової системи.

Новий корпус цього лікувального закладу має запрацювати вже з нового року на сьогодні ж будівельні роботи виконані тут на майже на 70%.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж