Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відсвяткують 65-у річницю від дня народження Яремчука

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Заходи розпочнуться 22 листопада
З нагоди відзначення 65-ї річниці від Дня народження видатного буковинця Назарія Яремчука в області відбудеться низка заходів.
 
  • 22 листопада про життєвий та творчий шлях відомого співака розповість фотодокументальна виставка «Пісні з карпатських джерел», що експонуватиметься в обласному краєзнавчому музеї, за адресою: вул. О.Кобилянської, буд. 28. Початок заходу о 14.00.
  • 25 листопада о 17.00 в приміщенні Чернівецького академічного обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської  відбудуться мистецький вечір-концерт «Співай, родино». Захід відбудеться за участю метрів української естради.
  • 27 листопадао 12.00 в обласній філармонії відбудеться міський фестиваль української сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука – «А пісня звучить…». 
  • 29 листопадао 14.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка, що за адресою: вул. О. Кобилянської, 47, буковинців запрошують на творчу посвяту співакові «Поклич пісні до мого серця».
  • 30 листопада о12.00 відбудеться покладання квітів до могили Назарія Яремчука, яка знаходиться на Центральному кладовищі міста Чернівців.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua