Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Великому Кучурові відкрили ЦНАП

Представники об’єднаної територіальної  громади у комфортних умовах матимуть можливість зареєструвати підприємницьку діяльність, оформити майнові права, отримати довідки та консультації
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади Сторожинецького району, який розміщено у відремонтованому приміщенні сільської ради. 

Іван Мунтян привітав усіх присутніх із важливою подією в житті об’єднаної територіальної громади, яка налічує понад 14 тисяч осіб.
 
«Відкриття Центру є прикладом для наслідування іншими об’єднаними територіальними громадами, адже створено зручні і доступні умови для отримання адміністративних послуг населенням відповідно до європейських норм і стандартів», – звернувся до присутніх керівник обласної представницької влади.

Центр надання адміністративних послуг створений за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецьким товариством  міжнародного співробітництва GIZ, на умовах співфінансування з об’єднаною громадою. Наразі представники об’єднаної територіальної  громади у комфортних умовах матимуть можливість зареєструвати підприємницьку діяльність, оформити майнові права, отримати довідки та консультації тощо. З часом планується збільшити спектр надання адміністративних послуг.

Голова обласної ради подякував представникам німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за допомогу та підтримку у цій та багатьох інших важливих справах, а також вручив Почесну грамоту обласної ради голові Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади Василю Тодеренчуку.

Після символічного перерізання стрічки  Іван Мунтян ознайомився з можливостями роботи Центру, а також побував у Великокучурівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де цього року проведено капітальний ремонт.
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП
У Великому Кучурові відкрили ЦНАП

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж