Фото: Ярослава Петришина
На місці аварії працюють фахівці з Водоканалу
У Чернівцях на вулиці Головній прорвало трубу водопостачання. Про це у Фейсбуку повідомив депутат міської ради Ярослав Петришин.
"На вул Головній, трохи нижче перехрестя з проспектом, стався прорив труби водопостачання. Хлопці з Водоканалу приїхали оперативно, молодці. Обіцяли після ремонту бруківку укласти максимально акуратно", -ідеться у його дописі .![На вулиці Головній прорвало трубу водопостачання На вулиці Головній прорвало трубу водопостачання](/uploads/posts/2017-01/medium/1484819500_16143135_1223439571069377_7703034766519603904_n.jpg)
![На вулиці Головній прорвало трубу водопостачання На вулиці Головній прорвало трубу водопостачання](/uploads/posts/2017-01/medium/1484819500_16143135_1223439571069377_7703034766519603904_n.jpg)