Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина стала найгіршим регіоном із залучення інвестицій


А голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук зайняв 15 місце у рейтингу губернаторів

Авторитетне видання «Ділова Столиця» склало рейтинг успішності голів обласних адміністрацій за минулий рік.
У ньому очільник Буковини Олександр Фищук продовжує пасти задніх: із 23 голів державних адміністрацій він зайняв більш ніж скромне 15 місце, пише видання «Чернівці Таймс».

Основною причиною такої низької позиції голови Чернівецької ОДА є катастрофічна ситуація із залученням інвестицій в економіку краю. Адже попри численні заяви Фищука про необхідність розвивати промисловість, за останні декілька років жодних реальних кроків у цьому напрямку не було зроблено.

«Чернівецька область стабільно залишається найгіршою за обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення, відстаючи від більшості регіонів в кілька разів. Олександр Фищук (-29,5 бали) так і не вдалося заманити в область іноземний капітал. За вкладеним прямим іноземним інвестиціям Буковина теж на останньому місці: всього лише $ 763 тис., Або $ 0,84 на одного жителя.
 
Крім того, Буковина єдина з усіх мирних регіонів допустила скорочення оборотів роздрібної торгівлі (на 0,3% в порівнянних цінах), виявилася на передостанньому місці за розміром середньомісячної зарплати (3828 грн), третя знизу по динаміці сфери послуг, в четвірці відстаючих по динаміці промисловості, будівництва і сільського господарства», – пише «Ділова Столиця».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно