Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Перевізники й досі економічно не обґрунтували підвищення ціни на проїзд, - депутат

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
Пасажиропотік у Чернівцях так і не вивчили

Депутат міської ради Володимир Бешлей прокоментував ситуацію щодо можливого підняття тарифів на проїзд.
 
- Розмова про підвищення ціни на проїзд є передчасною. Сьогодні депутати прийняли мораторій на підняття тарифу до 31 березня. До того часу виконавчі органи мають детально вивчити усі розрахунки перевізників. До слова, на останньому засіданні комісії, який відбувся минулого тижня, депутатам не надали жодних розрахунків. Їх взагалі не було у міській раді. Хоча мер разом із перевізниками вже кілька тижнів говорять про підвищення ціни на проїзд. Тобто, людей інформаційно готували і готують до того, що тариф зросте, хоча економічного розрахунку під п'ять гривень немає, - пояснює депутат.
 
Перевізники ж тим часом наводять свої аргументи: підвищення заробітної плати, подорожчання пального, проте вони досі не показали реальний пасажиропотік.
 
- Хоча міська рада й виділяла кошти на вивчення пасажиропотоку, він, на жаль, і досі не досліджений у Чернівцях. А перевізники, очевидно, занижують його. Через повну бездіяльність виконавчих органів вони можуть спекулювати та маніпулювати цифрами. - каже Володимир Бешлей. 

- Коли мер говорить, що тариф має бути 5 гривень, і лобіює це питання, то у деяких містах тарифи з трьох гривень зменшуються до 2,50, - додає він. То можливо потрібно поставити питання не про підвищення ціни на проїзд, а про його зменшення? - обурюється Володимир Бешлей. 
 
Тому депутати прийняли запобіжний захід і забов'язали виконавчий комітет не розгладати питання про підвищення вартості проїзду на час зимових місяців, - додає він.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно