Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тендер на проведення робіт по вулиці Щербанюка треба скасовувати, - депутат

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua
Вартість капітального ремонту вулиці може сягнути близько 100 мільйонів

Замість того аби завершити ремонт на вулиці Хмельницького, влада починає в центрі міста ще один довгобуд по вулиці Щербанюка. Вартість цього об’єкту, в цінах 2017 року, сягне близько 100 мільйонів гривень. Про це повідомив депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк під час програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
Депутат зазначив, що коштів, необхідних на якісний ремонт у міста нема. «Відтак, ремонт цієї вулиці не буде завершений у терміни, передбачені тендерною документацією. Особливо зважаючи на те, як ремонтують вулицю Богдана Хмельницького», - сказав Ковалюк.
 
Він припустив, що Департамент ЖКГ міської розраховував на фінансування з Фонду регіонального розвитку. «Цих грошей тема, тому не розумію, для чого починати об’єкт. Вулицю Щербанюка можуть ремонтувати наступних років 15», - наголосив депутат.
 
Як повідомляв promin.cv.ua, виконавчий комітет Чернівецької міської ради оголосив тендер на проведення капітального ремонту частини вулиці Олександра Щербанюка у Чернівцях. Вартість робіт виконком оцінив майже в 36 мільйонів гривень.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно