Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» програла «Полтаві»

Підопічні Ратія на поразку не заслуговували

У 27-ому першолігової першості України чернівецька «Буковина» приймала ФК «Полтава». Зазначимо, що до приїзду в Чернівці полтавська команда виграла чотири виїзні матчі поспіль, однак буковинські вболівальники сподівалися, що підопічні Олега Ратія зможуть досягти позитивного результату.

Вже на початку матчу у єдиноборстві з гравцем суперника на зеленому газоні у штрафному майданчику гостей опинився екс-футболіст «Полтави» Роман Гудак. Здавалося, що арбітр гри киянин Сергій Даньковський вкаже на одинадцятиметрову позначку, однак рефері прийняв інше рішення – жовта картка Романові Гудаку за симуляцію.

А на 10 хвилині гри воротам «Буковини» загрожував капітан «Полтави» Владислав Насібулін. Пробиваючи через себе, Владислав у ворота не влучив. Через дванадцять хвилин м’яч, на жаль, опинився у воротах «Буковини». Екс-гравець чернівецької команди Олег Дмитренко віддав пас на Владислава Нехтія, а наш гравець Роман Мироненко припустився помилки, та вивів казахстанського легіонера «Полтави» на «побачення» з Олегом Мозілем. Владислав Нехтій віддав передачу на Євгена Трояновського, який відправив м’яча у ворота «Буковини».

На 28 хвилині на удару по «рамці» суперника завдавав Сергій Чеботарьов. На жаль, м’яч пройшов повз ворота суперника. А через п’ять хвилин м’яч вдруге опинився у воротах «Буковини». Шкіряна куля вдало, так би мовити, «лягла» на ногу Богдана Кушніренка, який відправив м’яча у сітку воріт чернівецької команди. Під час удару Богдан влучив у голову гравцеві «Буковини» Ігорю Бойчуку, якому довелося надавати допомогу. А на 38 хвилині у матчі знову виник спірний момент. Після добивання Олегом Керчу м’яч у штрафному майданчику гостей влучив у руку гравця «Полтави». Арбітр Даньковський, який раніше судив матчі елітного дивізіону, а два роки тому повернувся до першої ліги, знову прийняв рішення не на користь «Буковини»…

Наприкінці першого тайму підопічні Олега Ратія мали шанси вразити ворота суперника. Спочатку повз ворота пробив Сергій Чеботарьов, а на 42 хвилині гри на удар головою капітана чернівецької команди Артема Тєрєхова зреагував голкіпер «Полтави» Олександр Мусієнко. До речі, екс – воротар «Буковини» провів у Чернівцях, напевно, свій найкращий матч у сезоні.

У другому таймі гравці «Буковини» діяли активно та намагалися виправити становище. Зокрема, запам’ятався удар Сергія Савчука на 57 хвилині зустрічі – м’яч опинився у руках Олександра Мусієнка. А на 70 хвилині гри «Буковина» залишилася у меншості. Сергій Даньковський вирішив, що порушення з боку Олексія Клака тягнуло на жовту картку, яка виявилася для нашого молодого гравця другою у матчі…

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2, однак наша команда не заслуговувала на поразку та мала шанси перервати переможну виїзну серію «Полтави». Однак… Будемо вірити, що у наступних матчах чернівецький колектив зуміє порадувати своїх вболівальників перемогами.

«Буковина» (Чернівці) – ФК «Полтава» - 0:2 (0:2)

29 квітня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1029 глядачів.

Арбітр – Даньковський (Київ), асистенти арбітра – Романов, Семенов (обидва – Дніпро), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Лемех (Львів).

«Буковина» : Мозіль, Мироненко, Тєрєхов, Темерівський, Бойчук, Керчу, Клак, Гудак, Гуськов (Ілюк, 56), Чеботарьов (Бугай, 67), Савчук (Раца, 84). Запасні: Леонідов, Мазур, Геник, Шишигін. Головний тренер – Олег Ратій.

ФК «Полтава»: Мусієнко, Ковтун (Парамонов, 90+2), Кушніренко, Бородай, Голіков, Дмитренко, Насібулін, Лебеденко, Соломка (Сокуренко, 62), Трояновський (Дегтярьов, 46), Нехтій. Запасні: Кринський, Зеленевич, Янаков. Головний тренер – Юрій Ярошенко.

Голи:Трояновський (22), Кушніренко (33).

Попередження: Гудак (6), Клак (24), Керчу (38), Голіков (49).

Вилучення: Клак (70, друге попередження).