Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На кордоні з Румунією, крім сигарет, контрабандисти переправляли ще й одяг

Протягом для прикордонники виявили 30 ящиків з сигаретами та кілька пакунків із одягом
16 травня неподалік кордону з Румунією було виявлено 18 пакунків із контрафактними сигаретами. Тютюнові вироби знаходилися на околиці села Багринівка Глибоцького району в приватному помешканні та були підготовлені до подальшої переправи через кордон.

Як повідомили у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, обшук проводився за наявності дозволу та за попередньою згодою власника даного приміщення.

Наразі правоохоронцями вивчаються всі обставини правопорушення. Власнику загрожує відповідальність за статтею кримінального кодексу – «незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Того ж дня, спробу незаконного переміщення сигарет до Румунії припинили прикордонники відділу «Селятин». Прикордонний наряд помітив групу осіб із пакунками на плечах, які рухалися в бік кордону з Румунією. Правоохоронці спробували затримати порушників, проте, зважаючи на значну відстань, останні покидали свої ноші та вдалися до втечі. Згодом на місці події було виявлено 12 ящиків із сигаретами марки «Марбле». Пошуки порушників наразі тривають.

А вже близько півночі чергову спробу переміщення товарів через кордон припинили прикордонники відділу «Подвір’ївка». Під час патрулювання території, прикордонний наряд помітив автомобіль, який під’їхав до кордону з Молдовою. З нього вийшло кілька осіб, які несли пакунки та рухатися в сторону кордону. Помітивши прикордонний наряд, порушники, залишили товар й вдалися до втечі.
 
Як пізніше з’ясувалося, у пакунках знаходилися товари легкої промисловості, а саме різноманітний одяг. Триває пошук власників покинутого текстилю.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж