Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати міської ради зберуться на позачергову сесію

Народних обранців знову просять виділити додаткові гроші комунальним підприємствам  23 травня о 10.00 годині  міський голова Олексій Каспрук  скликає  позачергову сесію міської ради.
 
На розгляд позачергової сесії виносять питання  про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців та  відповідних змін до міського бюджету.
 
Зокрема, пропонується внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців у частині збільшення  допомоги водоканалу на 13,4 млн. грн. та збільшення   допомоги КП «Чернівціобленерго» на 2,8 млн. грн.
 
Загалом водоканалу для недопущення росту боргів за спожиту електроенергію,що виникають через понаднормові втрати,  на рік потрібно 20,4 млн. грн. З  початку року підприємство отримало з міського бюджету 7 млн. грн., для забезпечення безперебійної роботи до кінця року  потрібно ще 13,4 млн. грн. 
 
ПАТ «Чернівціобленерго» надіслало попередження, що з метою недопущення зростання боргів, з 22 травня  змушене  обмежити електропостачання об'єктів  водоканалу, що призведене до перебоїв з водопостачанням міста.
 
КП «Чернівцітеплокомуненрго»  пропонується додатково з міського бюджету надати для поповнення статутних капіталів 2,8 млн. грн,, з яких 1,2 млн. грн. буде спрямовано на виплату заробітної плати працівникам підприємства , 1,8 млн. грн. на модернізацію котельні, яка забезпечує теплом  лікарню №3, де створено Інсультний центр, Будинок дитини, ЗОШ №30, стадіон, повідомляє прес-служба міської ради.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж