Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На кордоні з Румунією затримали 29 ящиків сигарет

Контрабандисти кинули товар, втікаючи від прикордонників 29 травня по обіді на ділянці відділу прикордонної служби «Селятин» було припинено чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів до сусідньої Румунії.
 
Як повідомили в прес-службі Чернівецького прикордонного загону, охоронці кордону отримали випереджувальну інформацію про можливе здійснення протиправної діяльності на кордоні з Румунією. Під час перевірки інформації прикордонниками відділу «Селятин» спільно із правоохоронцями взаємодіючих структур, на значній відстані було помічено групу осіб із пакунками на плечах, які рухалися в сторону кордону.

При спробі затримати порушників, ті покидали свої ноші та вдалися до втечі. В подальшому, на місці події правоохоронцями виявлено загорнуті у пакунки майже 29 ящиків сигарет різних марок.

На даний час тютюнові вироби знаходяться у відділі прикордонної служби, очікується їхня передача представникам ДФС у Чернівецькій області. Загальна кількість сигарет становить 14 280 пачок. Наразі триває пошук власників покинутого курива.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж