Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях два дні триватимуть антитерористичні навчання


Правоохоронці можуть обмежувати рух транспорту та перевіряти документи 26-27 червня в Чернівцях триватиме антитерористичне навчання із пошуку та знешкодження умовних диверсійно-терористичних груп. 
Тренування, що відбуваються в умовах максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр СБ України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом. 

У зв’язку з цим правоохоронці посилять патрулювання вулиць Чернівців, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу, повідомляє прес-служба управління Служби безпеки України в Чернівецькій області. 

Служба безпеки України закликає мешканців обласного центру з розумінням поставитися до певних незручностей, зберігати спокій, дотримуватися правил особистої безпеки та мати при собі документи, що засвідчують особу. 

Прикмети учасників умовної диверсійно-терористичної групи: 4-5 осіб чоловічої статі, слов’янської зовнішності, спортивної статури, зріст 170-180 см, вік членів групи 27-33 роки.

Прохання в разі виявлення підозрілих осіб із вказаними ознаками повідомити на «гарячу лінію» УСБУ в Чернівецькій області 54-02-04, або 102.скачать dle 10.5фильмы бесплатно