Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковина потрапила до Топ-5 регіонів із падіння рівня життя

Українці половину свого заробітку витрачають саме на харчі Буковина потрапила до рейтингу «Топ-5 регіонів із падіння рівня життя». Про такі дані повідомив керівник Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у соцмережі «Facebook». Також до цього рейтингу увійшли Луганщина (13%), Київ (12%), Одещина (10%) та Рівненщина (6%). Буковина посіла 5-у сходинку (1%).
 
Окрім того, від початку цього року ціни на продукти найбільше підскочили на Херсонщині - на 8%. А на Миколаївщині, Івано-Франківщині, Одещині та в Києві - на 7%. При цьому середня зарплата в окремих регіонах взагалі впала: на Луганщині – на 7%, у Києві – на 5% та на Одещині – на 3%.
 
Натомість Івано-Франківщина очолила рейтинг «Топ-5 регіонів із найбільшим зростанням середньої заробітної плати» - 18%. До переліку також увійшли Кіровоградщина – 15%, Житомирщина – 14%, Вінничина – 14%, Дніпропетровщина – 14%.
 
Зазначимо, за підрахунками соціологів, українці половину свого заробітку витрачають саме на харчі. Водночас витрати англійця на продукти та безалкогольні напої становлять 9%, німця - менше 12%, а литовця - 25%. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж