Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині з початку серпня відмінено тендерів на суму понад 3 мільйони гривень

Контракти між державними установами та підприємцями анульовано Під час перевірки документації, необхідної для участі в конкурсних торгах із державних закупівель, співробітники Управління захисту економіки в Чернівецькій області виявили ряд порушень, повідомляє прес-служба відомства.  
 
Зокрема, неповний пакет необхідної документації, недостатня кількість кваліфікованих працівників,відсутність відповідної матеріально-технічної бази та можливості здійснити постачання товарів та послуг належної якості. Подальше укладання з такими підприємствами договорів могло призвести до розтрати та заволодіння бюджетними коштами.
 
Такі порушення були виявлені під час тендеру, який проводили посадові особи дитячої лікарні і мали намір закупити апаратуру для штучної вентиляції легень на 1,4 млн. гривень, а керівництво комунального територіального центру соціального обслуговування хотіли закупити легкові автомобілі на суму 809 тис. грн, посадовці онкодиспансеру мали на меті закупити візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини на суму 250 тис. грн., керівництво служби автомобільних доріг хотіло «відремонтувати» автошляхи на суму 692 тис. грн.
 
Інформацію про порушення було направлено до комітетів з конкурсних торгів. На даний час результати тендерів відмінено, а контракти між державними установами та підприємцями анульовано.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж