Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Поліція виявила порушень на 2 мільйони під час тендерів

Фото: ckp.in.ua
Порушення виявили на тендерах медичних закладів та міської ради Під час проведення профілактичних заходів оперативники обласного управління захисту економіки встановили порушення тендерних процедур, що могло призвести до мільйонних збитків, повідомили в Управлінні захисту економіки в Чернівецькій області.
 
Відповідно конкурсним торгам, посадовці медичних закладів мали на меті замовити фармацевтичну продукцію та продукти дитячого харчування для лікарень області, а міська рада -  нафтопродуктів. Загальна вартість тендерів – майже 2 мільйони гривень.
 
Під час перевірки документації працівники Управління захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ Національної поліції України виявили ряд порушень. У всіх випадках у відкритих торгах перемагав підприємець, який пропонував найнижчу ціну. Проте він не надавав до конкурсного комітету необхідну документацію або порушував процедуру подачі. 
 
Окрім цього, встановлено факти узгоджених дій осіб, які намагались освоїти бюджетні кошти.
 
Відповідні листи з переліком порушень та можливими негативними наслідками у разі їх ігнорування працівники  обласного управління захисту економіки направили на адресу замовникам.
 
На даний час результати тендерних торгів скасовані, контракти між державними установами та підприємцями анульовані, а два мільйони гривень збережено в бюджеті.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж