Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина отримала вакцини для профілактики гепатиту В та дифтерії, правця і кашлюку

Мешканців області закликають щеплювати дітей  До Чернівецької області надійшла чергова партія імунобіологічних препаратів. Зокрема, Буковина отримала вакцину для профілактики гепатиту В, а також від дифтерії, правця, кашлюка (АКДП), котра призначена для проведення щеплення дітям до півтора року, повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.
 
АКДП надійшло в область у кількості 78530 доз. Для повного покриття потреби в цьому імунобіологічному препараті до кінця 2017 році ще необхідно понад 11 тисяч доз. Вакцини проти гепатиту В надійшло 30785 доз, чого цілком достатньо на поточний рік для Чернівецької області.
 
У зв’язку з ситуацією щодо захворюваності на правець та кашлюк у сусідніх з Чернівецькою областях (у Львівській області зареєстровано важку форму правця у дитини та летальний випадок немовляти внаслідок кашлюка), фахівці Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА закликають мешканців області активно приходити з дітьми в лікувально-профілактичні заклади для проведення профілактичних щеплень від цих важких інфекційних захворювань. Вакцинація – єдиний захист.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж