Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Перебиківцях на Хотинщині отруїлися 14 людей

Недужі звинувачують пестициди, якими обробляли поля  10 вересня до амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Перебиківці Хотинського району Чернівецької області за медичною допомогою звернулось 14 хворих з скаргами на нудоту, блювоту, болі в епігастральній ділянці, ломота в тілі, слабкість, головний біль, підвищення температури тіла в межах 37 – 39. Серед недужих – 3 дітей, повідомляє ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України».
 
Робоча група в складі спеціалістів Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області виїхала в с. Перебиківці для проведення епідеміологічного розслідування, координації санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів.
 
В ході епідеміологічного розслідування встановлено, що зі слів постраждалих останні п’ять днів над селом Перебиківці проводили авіаційні роботи по застосуванню пестицидів у сільському господарстві. Під час цих робіт частина пестицидів осідала на городи мешканців, що призвело до часткового знищення посівів та погіршення стану здоров’я 14 осіб.
 
Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» було відібрано для дослідження проби грунту та води для визначення вмісту пестицидів.
 
Продовжується епідеміологічне розслідування, проведення комплексу профілактичних, санітарно-гігієнічних заходів. Лабораторні дослідження тривають.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж