Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Василь Продан довів, що вето Каспрука – це політична помста «Рідному місту»

Питання про викуп ділянки на вулиці Університетській розглянуть у суді
На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутати розглядали питання подолання вето міського голови на рішення про викуп керівником фракції «Рідне місто» Василем Проданом земельної ділянки на Університетській, 20.
 
Під час своїх прес-конференцій та виступів на телебаченні Каспрук постійно повторював, що це рішення є незаконним і у нього є усі документи, які це, нібито, підтверджують, ідеться у публікації «Чернівці Таймс».
 
При цьому, усім було зрозуміло, що вето Каспрука це елементарна дріб’язкова помста політичній силі, яка регулярно викриває корупційні схеми мера та його однопартійців із «Народного фронту». І це вкотре підтвердилося під час сьогоднішнього пленарного засідання, коли начальник юридичного управління міськради Олександр Шиба озвучив аргументацію для накладання вето.
 
Нагадаємо, що минулого разу Василь Продан заявив про наявний конфлікт інтересів і участі у голосування не брав. Однак, Каспруку та його юристам цього виявилося замало і вони чомусь вирішили, що заявити про конфлікт інтересів мали усі депутати від «Рідного міста».
Досить дивна логіка, якщо зважити на той факт, що на розгляд сесій періодично виносили питання так чи інакше пов’язані з депутатами і жодне з них Каспрук не заветував із такою аргументацією.
 
Більше того, на тій таки останній сесії, коли розглядалося питання Продана, також було питання депутата від «Народного фронту» Василя Осачука. За нього голосували його однопартійці, і ніхто з них про конфлікт інтересів не заявляв, а Каспрук вето не наклав.
Цікаво, що жодних нормальних підстав зупинення дії рішення по викупу землі Каспрук та начальник юридичного управління сьогодні так і не змогли озвучити. В той же час, апелюючи до міфічного конфлікту інтересів, вони створили небезпечний прецедент, коли певна частина рішень міської ради, фактично, автоматично стали незаконними.
Та їх це, напевно, мало хвилює, адже основною метою вето була виключно помста «Рідному місту».

Під час обговорення Василь Продан вкотре аргументовано довів колегам, що прийняте ними рішення абсолютно законне, але для того, щоб не робити депутатів заручниками непомірних політичних амбіцій Каспрука, закликав їх не долати вето.
 
«Я вже звернувся з цього питання до суду, то просив би вас не підтримувати подолання вето», – зазначив Василь Продан.
Міські обранці дослухалися до свого колеги і не проголосували за подолання вето. Тож, тепер Каспрук та юридичний відділ будуть доводити свої недолугі аргументу в суді.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж