Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Журналіст Віталій Портников презентує у Чернівцях роман «Евора»


Це книжка про кохання і тугу, поезію і історію, Португалію і Україну, про єврейську долю і українську мрію
Відомий український журналіст Віталій Портников презентує у Чернівцях свій роман "Евора". Це книжка про кохання і тугу, поезію і історію, Португалію і Україну, про єврейську долю і українську мрію. 
Презентація та зустріч із читачами відбудеться 19 вересня у дворику Ратуші, початок о 19.00. 
 
Віталій Портников – український політичний публіцист і журналіст. Народився в 1967 році в Києві. Закінчив факультет журналістики МДУ. Працював парламентським кореспондентом «Молоді України», колумністом низки українських, російських, білоруських, польських, ізраїльських, латвійських газет та інтернет-видань. Також є засновником і ведучим телевізійної дискусійної програми «Політклуб», що виходить зараз в ефірі телеканалу «Еспресо». У російській редакції Радіо Свобода веде програму «Дороги до свободи», присвячену Україні після Майдану і пострадянському простору.
 
Портников на своїй сторінці у Facebook поширив допис письменниці Анастасії Воронової, яка таким чином охарактеризувала роман журналіста: "Сьогодні дочитала "Евору" Віталія Портникова. Це справді дуже сумна, але й цікава тонка історія, побудована одразу у двох реальностях - середньовічної та сучасної Португалії, в якій тісно переплітаються долі українського хлопця, єврейської дівчини та португальського хлопця. Не можу сказати, що ця книжка - тільки про розуміння поезії у середньовічній Португалії, вона, головним чином, про пам'ять. Про те, що не може померти. А ще - про книжки і письменників".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно