Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Суд відправив протоколи у справі проти Каспрука на доопрацювання у НАЗК

Суддя підтримала клопотання захисту мера Шевченківський районний суд Чернівців повернув протоколи про адміністративне правопорушення, складені на міського голову Чернівців Олексія Каспрука на доопрацювання у Національне агентство з питань  запобігання корупції.
 
Таким чином суд підтримав клопотання захисту міського голови, якого звинувачують у тому, що він проголосував за призначення собі премії і не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів.
 
У рішенні, зокрема, сказано, що до протоколів не додано відеофіксацію сесійного засідання, на якому відбулося голосування. Немає також підготовлених до розгляду проектів рішення сесії, інших документів, котрі б підтверджували наявність реального конфлікту інтересів. Не вказано, яких збитків було завдано державі у результаті вчинення корупційного правопорушення.
 

Прокурор проти клопотання заперечував, наполягаючи, що недоліки у протоколах можна усунути на місці. У судовому засіданні оголошено перерву, допоки документи не впорядкують.
 
Раніше депутат міської ради Василь Продан розповів, що суд у справі Олексія Каспрука за позовом Національного агентства з питань запобігання корупції штучно затягують, а мер намагається уникнути відповідальності.
Доки НАЗК буде усувати недоліки у протоколах, справу можна буде закрити за строком давності. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж