Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Із 50 мільйонів, виділених депутатами на ремонт доріг, чиновники мерії Чернівців освоїли 11


Олексій Каспрук, замість того, щоб робити відповідні кадрові висновки, продовжує покривати своїх підлеглих 2017 року депутати виділили 50 мільйонів гривень на капітальний ремонт чернівецьких доріг. Однак, департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради із цієї суми зміг освоїти лише 11 мільйонів.
 
Чиновники постійно шукають виправдання своєї недолугої господарської діяльності. А міській голова Олексій Каспрук, замість того, щоб робити відповідні кадрові висновки, продовжує покривати своїх підлеглих та потурати їхній бездіяльності.
 
Таку думку в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецькій промінь» висловив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, пише «Чернівці Таймс».
 
«Якщо депутатський корпус з бюджету міста виділяє 50 мільйонів гривень на дороги, ну так, будь ласка, використайте їх і виконайте роботи.
 
При любій владі завжди скаржилися, що не вистачає грошей на дороги, садочки, школи. А сьогодні, коли є гроші, виконавчі органи звітують, що вони їх не використали, і для них це нормально і правильно. Ну як так можна, використати тільки 11 мільйонів з 50?
 
Я вас запевняю, що коли депутати піднімуть питання відповідальності керівника департаменту, міській голова стане на його сторону, розкаже як йому заважали депутати, були погані погодні умови. І ще буде тисячу причин, чому гроші не використали і чому це нормально.
 
Уся виконавча гілка влади – це чітко відповідальність міського голови. Він призначає керівника департаменту.
 
Нинішнього керівника департаменту ЖКГ призначали без конкурсу, напівтаємно. За один день включили до кадрового резерву, а на наступний день із кадрового резерву призначили керівником департаменту. Тоді його представляли як супер-професіонала. Рік закінчується, а супер-професіонал використав лише 11 мільйонів з 50-ти за десять місяців. І чітко зрозуміло, що це погана робота департаменту. І треба міському голові робити кадрові висновки, адже результати цієї роботи сьогодні  кожен чернівчанин відчуває на собі, коли ходить по тротуарам, коли їздить по цим дорогам», – зауважив секретар міськради.
 
Також він зазначив, що, незважаючи на такі невтішні результати роботи, чиновники продовжують регулярно виписувати собі багатотисячні премії.
«У вересні ухвалили рішення про виділення премій чиновникам 205%. Так от, тільки за ці чотири місяці на премії виділили 11 мільйонів гривень. І на капітальний ремонт усіх доріг освоїли так само 11 мільйонів.

І звичайно, коли ми всі бачимо результат такої роботи, то чернівчан не може задовольняти така ситуація.
 
Якщо ж ми на сесіях на це вказуємо міському голові, то він звинувачувати  депутатів. А в чому вони винні? В тому, що виділили кошти і намагаються контролювати їх використання?», – підсумував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно