Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях підприємець заборгував 180 тисяч гривень за користування земельною ділянкою

Прокуратура вимагає погасити борг 
Керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Чернівецької області з позовом про стягнення з підприємця  заборгованості по орендній платі  за землю та повернення земельних ділянок.

Встановлено, що 27.05.11 між ФОП та Чернівецькою міською радою  був укладений договір оренди земельної ділянки, відповідно до якого орган місцевого самоврядування надав підприємцю в строкове платне користування на термін до 27.05.2016 року земельну ділянку площею 0,2974 га.

За результатами опрацювання інформацій Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької міської ради встановлено, що ФОП  упродовж 2015-2016 років до Чернівецької ОДПІ не подавав податкові декларації по орендній платі за землю та не сплачував орендну плату за землю, внаслідок чого утворилась заборгованість в розмірі 189 тис. грн. 

Крім того, рішенням сесії Чернівецької міської ради від 11.04.16 фізичній особі-підприємцю відмовлено у продовженні договору оренди землі від 27.05.11  та припинено договір оренди.

Однак, підприємець земельну ділянку не повернув, заборгованість не погасив, що і стало підставою для звернення керівника Чернівецької місцевої прокуратури з позовом до суду, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж