Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські борчині сестри Винник перемогли на «Меморіалі Дуная»У Харкові відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів та кадеток, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная.


У Палаці спорту «Локомотив» на чотирьох килимах за нагороди боролися юні спортсмени з України, Туреччини, Греції, Молдови, Грузії, Білорусії, Польщі, Німеччини, Киргизстану, Казахстану.


Як повідомляє oblosvita.com, вдало виступили на цих престижних змаганнях вихованці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер - Сергій Одинак).


Дві золоті нагороди в активі Марії та Соломії Винник. Марія виступала у ваговій категорії до 49 кілограмів. Наша землячка здолала трьох суперниць та посіла перше місце. А ось Соломія перемогла чотирьох суперниць та стала кращою у ваговій категорії до 53 кілограмів.


Серед юнаків у ваговій категорії до 48 кілограмів змагався Валентин Клепак. Валентин виграв перші дві сутички, однак у поєдинкові за третю сходинку поступився представникові Грузії. У підсумку буковинець став п’ятим серед 22 учасників.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно