Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькому обласному онкодиспансері не вистачає хіміопрепаратів

Надходження нових препаратів за квотою Міністерства охорони здоров’я в онкологічному диспансері чекають вже у кінці лютого
У Чернівецькому обласному онкодиспансері не вистачає хіміопрепаратів. Про це повідомляє ТРК «Буковина».
 
Як йдеться у сюжеті, останні закупівлі препаратів у  обласному онкодиспансері проводились на початку грудня минулого року. Станом на сьогоднішній день препаратів майже не залишилось.

«Зараз ситуація не дуже втішна в нас з наявністю лікарських засобів. В кінці року дещо ми до отримали і з обласного бюджету і з МОЗовських субвенцій. Але цих ліків вистачило десь на місяць, не більше. Зараз в наявності у достатній кількості є буквально один – два препарати і все», – повідомила завідувачка відділенням хіміотерапії КУ «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» Ірина Ткач.

Наприкінці вересня обласна рада затвердила програму по боротьбі з онкологічними захворюваннями на 2017-2019 роки.

«На дорослу онкологію було відведено 5 мільйонів гривень. В минулому році, враховуючи, що ми отримали з цієї програми в кінці вересня, відповідно ми змогли отримати один транш від місцевої влади, це 750 тисяч гривень, які ми освоїли на які ми закупили препарати», – зазначає головний лікар обасного онкодиспансеру Ілля Тащук.

«У 2017 році з державного бюджету для забезпечення ліками, хіміотерапевтичними препаратами для обласного онкодиспансеру було виділено 6 мільйонів 900 тисяч гривень. Крім того, із обласного бюджету також було прийнято рішення, спочатку було заплановано виділити мільйон 800 тисяч, згідно обласної програми. Потім цю цифру уточнили в сторону збільшення в результаті, в минулому році було виділено 3 мільйона 900 тисяч гривень», – додає заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк.

Надходження нових препаратів за квотою Міністерства охорони здоров’я в онкологічному диспансері чекають вже у кінці лютого.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж