Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для дострокового припинення повноважень мера є і моральні, і законні підстави, – Продан

Олексій Каспрук систематично ігнорує рішення депутатського корпусу
Для дострокового припинення повноважень міського голови є і моральні, і законні підстави. Про це секретар Чернівецької міської ради Василь Продан заявив у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький Промінь» відповідаючи на запитання ведучої про ігнорування мером рішень сесії міської ради, пише «Чернівці Таймс».

– Законодавець надав право депутатам достроково припиняти повноваження міського голови. Якщо депутати, як представники чернівчан, бачать, що міський голова порушує закон, не виконує рішення сесії, то, звичайно, іншого виходу, ніж припиняти повноваження такого міського голови, не існує.

Але питання в іншому, наскільки комфортне і якісне життя в нашому місті. Якби міський голова, ігноруючи рішення міської ради, зробив би так, щоб Чернівці були серед найкомфортніших міст України, можна ще закривати очі на таке ігнорування. Але якщо ми вже на 20-му місці по рівню комфортності, і причому це ми скотились з 1-го місця в 2012 році на 20 в 2018-му, то, звичайно, і моральні, і законні підстави є для припинення повноважень міського голови, – заявив секретар міськради.
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж