Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях створили інклюзивно-ресурсний центр

Установа діятиме для дітей з особливими освітніми потребами
Чернівецька міська рада проголосувала за створення комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр №1». Утримання установи здійснюватиметься за рахунок міського бюджету.

Центр утворений задля забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами здобути дошкільну та загальну середню освіти, зокрема у професійно-технічних навчальних закладах.
В установі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, надаватимуть психолого-педагогічну допомогу та забезпечуватимуть системний кваліфікований супровід.

Центр провадитиме діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця. Відбуватимуться консультації з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Центр працюватиме за п’ятиденним робочим тижнем у режимі повного робочого дня. Він матиме приміщення, що пристосовані для дітей з особливими освітніми потребами.
 
Офіційний веб-сайт Чернівецької міської ради
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж