Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецьких перевізників попереджають про розірвання договорів через недотримання графіків

У разі виявлення 3-х і більше порушень договір з перевізником, як основний, так і тимчасовий, буде достроково розірвано
Керівники департаменту ЖКГ та департаменту праці і соцзахисту населення попередили перевізників про наслідки порушення графіків руху, які з 11 квітня анонсувала Асоціація «Автомобільні перевізники міста Чернівців».
 
Муніципальний інфоцентр за даними gps-трекерів здійснює моніторинг руху транспортних засобів на 18 соціальних маршрутів.
 
Як повідомила директор департаменту праці та соціального захисту Людмила Березовська, відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян отримають лише ті перевізники, де регулярність руху транспортних засобів на маршруті становить не менше 95%. У разі відсутності GPS–трекерів або його несправності, перевізник зобов’язаний транспортні засоби до роботи на маршруті не допускати.
 
Перевізники попереджені, що відповідно до угод вони зобов’язані забезпечувати регулярність руху на міських маршрутах не менше 95%, дотримуватися затвердженої схеми руху автобусів на маршруті та без погодження із замовником не змінювати кількість графіків, інтервал руху та режим роботи. Дозволу на зміну кількості графіків, інтервалів руху та режиму роботи департамент житлово-комунального господарства жодному перевізнику станом на 11 квітня не надавав.
 
За результатами моніторингу дотримання 11 квітня графіків, інтервалів руху та режиму роботи на кожному маршруті перевізники отримають офіційні листи-попередження. У разі виявлення 3-х і більше порушень договір з перевізником, як основний, так і тимчасовий, буде достроково розірвано.
 
Станом на 11 квітня, у Чернівцях нараховується 47 автобусних маршрутів. Лише на 5–ти маршрутах ( №1, 22, 25, 39,40) є діючі договора, на решті 42-х маршрутах перевізники працюють за тимчасовими угодами. На 18 автобусних маршрутах без обмежень здійснюється перевезення пільгових категорій громадян, витрати на які перевізникам компенсуються за рахунок громади, повідомляють у прес-службі Чернівецької міської ради.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж