Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Працівниця Чернівецької ОДА сплатить штраф, бо не повідомила про продаж майна

Адміністративне стягнення у вигляді штрафу склало 1700 гривень 
За участі прокурора Чернівецької місцевої прокуратури Шевченківський районний суд Чернівців розглянув протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Так, у вересні 2017 року працівниця одного з департаментів Чернівецької обласної державної адміністрації, отримавши дохід від відчуження нерухомого майна у розмірі понад 80 тисяч гривень, повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані лише 23.10. 2017 року, тобто через місяць.

Своїми діями державний службовець порушила встановлений статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції» 10-денний строк повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Зважаючи на викладене, суд визнав працівницю Чернівецької обласної державної адміністрації винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України, та застосував до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 гривень. 

Чернівецька місцева прокуратура
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж