Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях можуть достроково припинити повноваження мера Каспрука

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
Відповідний проект рішення підготував Василь Продан
Секретар міської ради Василь Продан сьогодні, 27 квітня, зареєструє проект рішення про припинення повноважень мера Олексія Каспрука. Таку заяву посадовець зробив під час брифінгу.

– Цей документ іще не означає, що міський голова залишить своє крісло. Аби його повноваження були припинені, потрібно дві третини голосів депутатського корпусу, це 28 народних обранців. На травневій сесії будемо визначатися, на роздуми є майже місяць. І ми чітко побачимо, кого з депутатів влаштовує ситуація, яка склалася в місті, а кого – ні, – заявив Василь Продан.
За його словами, підставою для відкликання Олексія Каспрука стала низка незаконних рішень, яку він ухвалив. Наприклад, звільнення головних лікарів медичних установ.

– Ці розпорядження мера скасовано судом і визнано незаконними. Було нанесено чималих збитків бюджету, бо після того, як відсторонений керівник поновлювався на посаді, йому виплачували по 100-200 тисяч гривень компенсації, – пояснив посадовець.
Безгосподарність мера та призначених ним керівників призвела до того, що Чернівці у рейтингу найкомфортніших міст за кілька років із першого місця скотилося до останнього.

Крім того, освіта в Чернівцях – найкорумпованіша в Україні. Такі дані четвертого всеукраїнського муніципального опитування нещодавно оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж