Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Перший цього року випадок сказу зареєстрували на Буковині

Осіб, що контактували із хворим собакою, щеплять 
Випадок сказу зареєстрували на Буковині. Захворів домашній собака на території Сторожинецького району. Особам, що контактували із недужою твариною, призначено курс лікувальних щеплень.
 
Про це повідомляє Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України. 

За 2017 рік в Чернівецькій області зареєстровано 9 випадків захворювання тварин на сказ (5 – у собак, 4 – у лисиць). Територіально їх зафіксували у Хотинському районі (3), Сокирянському районі (2), Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському районах та Чернівцях (по 1 випадку). У 2016 році було 14 випадків сказу у тварин.

Випадки захворювання та смерті від сказу серед людей в Україні реєструються щорічно, у 2017 році – 2 (Дніпропетровська та Одеська області). У Чернівецькій області востаннє летальний випадок сказу серед людей зареєстровано у 1990 році.
Водночас, за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів Чернівецької області з приводу нападу тваринами щороку звертається понад одна тисяча осіб на всіх адміністративних територіях області, з них більше 400 потребують специфічного антирабічного лікування.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж