Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Каспрук ветував рішення про зміну кількісного складу виконкому

На думку депутатів, чисельність виконавчого органу мер підлаштовує під своїх людей
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук скористався право вето і зупинив дію рішення міської ради від 7.06.2018 «Про внесення змін до персонального та кількісного складу виконавчого комітету Чернівецької міської ради VII скликання». Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Підтвердити своє рішення або залишити вето міського голови в силі депутати мають змогу під час другого дня пленарного засідання 56 сесії  Чернівецької міської ради VIІ скликання, яке відбудеться 19.06.2018 року о 10.00 в сесійній залі міської ради.

«Зміна кількісного складу виконавчого комітету Чернівецької міської ради VII скликання, у спосіб що не передбачений Законом, викликала обурення 16-ти чернівецьких громадських організацій, що не може бути залишено поза увагою ради та міського голови, а відтак потребує повторного обговорення на пленарному засіданні ради», – ідеться у повідомленні мерії.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Олексій Каспрук зареєстрував проект рішення про зменшення кількісного складу виконавчого комітету. Депутати його не підтримали, як і запропоновані мером кандидатури до складу виконкому, адже Каспрук не погодив їх з народними обранцями.

На останній сесії чисельний склад виконкому нарешті зменшили, але міського голову це не задовольнило.
 
На думку депутатів, чисельність виконавчого органу мер підлаштовує під своїх людей.
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж