Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати проголосували за зменшення числа членів виконкому до 12 осіб

Мер збирається зупинити дію цього рішення, хоча раніше виступав за таку зміну

Депутати міської ради проголосували за зменшення числа членів виконкому до 12 осіб. Нагадаємо, передбачалося, що виконавчий комітет Чернівецької міської ради складатиметься з 18 осіб, проте решту недобрали.

 

Як наслідок, через часту відсутність кворуму мер Олексій Каспрук неодноразово критикував неефективну роботу органу. Проте більш ніж півтора року не вносив на розгляд сесії жодної нової кандидатури у члени виконкому.


У жовтні 2017 року Олексій Каспрук зареєстрував проект рішення про зменшення кількісного складу виконавчого комітету. Депутати його не підтримали, як і запропоновані мером кандидатури до складу виконкому, адже Каспрук не погодив їх із народними обранцями.

На останній сесії чисельний склад виконкому нарешті зменшили, але міського голову це не задовольнило. Олексій Каспрук збирається накласти на це рішення вето, посилаючись на лист неназваних громадських організацій, котрі вимагають зупинити дію рішення сесії міської ради.

– 5 чернівчан, поважних людей, патріотів свого міста, які хочуть працювати і про яких я знаю, що вони можуть працювати у виконавчому комітеті, депутати викреслили одним голосуванням. У мене є звернення від громадських організацій, які вимагають зупинити дію цього рішення, – заявив Олексій Каспрук.


Нагадаємо, в січні міський голова пропонував 5 нових кандидатур до виконкому (Олега Ангельського, Сергія Бостана, Олександра Паскаря, Катерини Пономарьової і Геннадія Сергєєва). Четверо з них мають конфлікт інтересів або вважаються фігурами, близькими до міського голови.


На думку депутатів, чисельність виконавчого органу мер підлаштовує під своїх людей. Нагадаємо, у 2017 році Олексій Каспрук сам виступав за зменшення складу виконавчого комітету – тоді його позицію пояснювали небажанням допустити у виконком представників опозиційних сил.


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж