Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Попри обіцянки мера, ремонт доріг у Чернівцях досі не розпочали

Нині ремонтують лише вулицю Суворова, а от на Гагаріна, Січових Стрільців та Переяславській капітальні роботи так і не розпочалися
На минулих сесіях Чернівецької міської ради депутати неодноразово звертали увагу Олексія Каспрука на те, що у місті встановилися нормальні погодні умови, а тому треба негайно приступити до капітального ремонту чернівецьких доріг. 
 
Міський голова запевняв, що у нього все під контролем і з 1 червня на всіх запланованих об’єктах з’являться робітники і дорожня техніка. Маємо вже фактично середину місяця, але ремонтні роботи ніде не розпочалися, і це на своєму сьогоднішньому брифінгу був змушений визнати Каспрук, пише «Чернівці Таймс».

Зокрема, за його словами нині ремонтують лише вулицю Суворова, а от на вулицях Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській капітальні роботи так і не розпочалися.

Тому скоріш за все повториться історія минулого року, коли на ремонт доріг виділили 50 мільйонів гривень, а чиновники Ратуші через свою бездіяльність змогли за 10 місяців освоїти лише 11 мільйонів і значна частина міських доріг залишилися без ремонту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж