Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях померла поетеса Євдокія Антонюк

Знана літераторка пішла з життя на 74 році життя
12 червня 2018 пішла з життя знана на Буковині поетеса, літераторка, заслуженого працівника культури України. Про це на своїй сторінці у суспільній мережі facebook написав журналіст Юхим Гусар.
 
Євдокія Іванівна Антонюк народилася 6 квітня 1944 року в селі Чорнокозинцях Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Закінчивши 1961 року із золотою медаллю середню школу в рідному селі, вступила на історико-філологічний факультет Кам'янець-Подільського педагогічного інституту (нині Кам'янець-Подільський національний університет).
 
Після закінчення інституту два роки (1966—1968) працювала в Таджикистані. Викладала також у Миколаївській області. Далі вчителювала на Буковині — в селі Юрківцях Заставнівського району та в місті Заставній. Від 1974 року працювала в Чернівецькому краєзнавчому музеї завідувачем науково-методичного відділу. Автор книг: «Музеї Буковини», поетичних збірок «Червневі чари», «Жнив астральних міти». «З чернівецьких настроїв, або криниця живої води», книги прози «Вічні скарби Георгія Гараса», роману «На рубежах прикордоння, або Меридіан Чорнокозинці».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж