Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Свого лікаря уже обрали більше 92 тисяч чернівчан

За кількістю укладених декларацій Чернівецька область посідає четверте місце в Україні
Як інформує головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Альона Чайковська, за кількістю укладених пацієнтами із лікарями декларацій Чернівецька область займає четверте місце в Україні, поступаючись лише Вінницькій, Полтавській і Харківській.
 
Свого лікаря в області обрали майже 294 тисячі буковинців, тобто, більш як кожен третій. Найбільше тих, хто вже визначився, у Новоселицькому, Сторожинецькому, Кіцманському, Хотинському та Глибоцькому районах. У Чернівцях декларації з лікарями підписали понад 92 тисячі городян, що теж більше третини від загальної кількості мешканців міста. Попри це, необхідної відповідно до реформи кількості пацієнтів, наразі в області ще не набрав жоден лікар, хоча окремі мають їх уже більш як 1200-1300.

- Часто люди запитують, чи будуть їх у разі необхідності обслуговувати в поліклініці після 1 липня, якщо вони до цього часу не підписали декларацію із жодним лікарем. Хвилювання безпідставні, бо нікому в допомозі не відмовлять і, всупереч чуткам, буцім якщо не підписав декларацію, то за прийом у лікаря доведеться платити, допомога як і раніше буде безоплатною.
 
Зважаючи ж на сезон відпусток, не зайвою буде також інформація, що коли комусь доведеться лише один-єдиний раз звернутися до сімейного лікаря за межами свого населеного пункту (наприклад, у місці відпочинку в іншому регіоні), то людині теж мають безвідмовно надати допомогу і жодну декларацію у цьому разі підписувати не потрібно, - пояснює А. Чайковська.  
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж