Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська влада виділяє максимальні аванси підрядникам, які не виконують роботи

У такий спосіб мерія «мотивує» виконавців швидше розпочати роботи Недобросовісні підрядники, які так і не розпочали у червні ремонтні роботи на чотирьох вулицях Чернівців, отримали від департаменту житлово-комунального господарства максимально допустимий аванс у розмірі 30% від вартості робіт. Про це на сесії міської ради повідомив в. о. директора департаменту ЖКГ Олександр Бурак. За його словами, такі суми виконавцям виділяли для форсування роботи на об’єктах. Зокрема, мова йде про вулиці Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславську та Руську.
 
– На ці чотири об’єкти тендери виграли дві підрядні організації. Хіба не було би вірним рішенням виділити кожній із них по 30% лише на один об’єкт, щоби простежити, як вони виконують роботи, а не на всі чотири одразу? Як тепер ці кошти ми будемо отримувати назад – за рік через рішення суду? А тим часом на кожній прес-конференції міський голова скаржитиметься, що в бюджеті немає грошей на ремонт доріг, – каже секретар міської ради Василь Продан.
 

У свою чергу, депутат міськради Богдан Ковалюк нагадав, що один із підрядників – ТзОВ «ЛК Машинері» має незакритий тендер із добудови інженерного корита для прокладання мереж від кільця на проспекті Незалежності до вулиці Сторожинецької. Вартість робіт, згідно з цим тендером, сягає 25 мільйонів гривень. Хоча місцева компанія з десятирічним досвідом на цьому ринку, ПМК-76, запропонувала на тих торгах суму у 35 мільйонів гривень.
 
– Хоча нагадаю, що на вулиці Хмельницького за роботи взялася київська компанія, до якої були підозри про недобропорядність, колишній очільник департаменту ЖКГ та міський голова вирішили не платити аванс виконавцеві робіт. Столична компанія, яка, до речі, пропонувала значно нижчу вартість за свої послуги, відмовилася від співпраці. Провели повторний тендер, під час якого вартість робіт зросла на 7 мільйонів. При цьому, ні міського голову, ні колишнього очільника департаменту ЖКГ не хвилювало, що новий переможець торгів мав серйозні проблеми з іншим департаментом – містобудівного комплексу та земельних відносин. Їм прописали ідеальні умови та виплатили аванс у максимально допустимі 30%. Доки міський голова безгосподарно підписуватиме договори зі своїми друзями, у Чернівцях не буде нормальних доріг, – заявив на сесії Богдан Ковалюк.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж