Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук під час сесії порушив регламент, не давши депутатові закінчити виступ

Мер просто вийшов із сесійної зали 
Під час засідання чергової 59 сесії Чернівецької міської ради мер Олексій Каспрук всупереч регламенту не дав змоги висловитися депутатам та внести пропозиції щодо голосування про припинення повноважень міського голови. Так, депутат Володимир Бешлей запропонував оголосити півгодинну перерву для організації роботи лічильної комісії. Зокрема, визначення її голови, секретаря та організації інших необхідних процедур.

Міський голова поставив пропозицію на голосування, не давши її автору висловитися з мотивів. Відтак, слова попросив Богдан Ковалюк, запропонувавши регламент та процедуру проведення таємного голосування.

Під час виступу народного обранця мер перервав його та оголосив перерву, не лише не поставивши пропозицію на голосування, але й не давши йому роз’яснити її.

Після закінчення перерви Богдан Ковалюк заявив, що міський голова грубо порушує регламент проведення сесії.
– Олексій Павлович, ви порушуєте регламент. Нагадаю, що згідно зі статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», міський голова не має права переривати виступ депутата та оголошувати перерву, не поставивши пропозицію на голосування, – заявив Богдан Ковалюк.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж