Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через саботаж Городенського та Мартинюка у міськраді не можуть провести тендери

Тендерний комітет не має кворуму
Чернівці відстають від інших міст в освоєнні освітньої субвенції, яку місто отримало ще в травні. За словами заступника міського голови Володимира Середюка, кошти мали витратити на закупівлю необхідного освітнім закладам міста обладнання. Для цього влаштували тендерні процедури.

Тендерний комітет оголосив конкурс. Проте, учасники не поспішали подаватися на тендер, через що процедуру затягнули. Лише з другого разу конкурс вдалося провести та визначити переможця. Трапилося це 3 тижні тому. Та після перемоги підприємець, що посів перше місце, надав міській раді письмову відмову.

– Враховуючи нинішню ситуацію в міській раді, багато посадовців пішли у відпустку, внаслідок чого тендерний комітет не має кворуму. Зібрати його вдасться найближчої п’ятниці, коли з відпустки будуть відкликані деякі люди для того, щоби можна було провести і розглянути питання щодо визначення переможцем підприємця, котрий посів друге місце. Це  дозволяє закон, щоби скоротити термін і не проводити тендер повторно. Якщо і цей підприємець відмовить, тоді будуть великі проблеми, – каже Володимир Середюк.
 
За словами секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, тендерний комітет не може зібратися тому, що директор департаменту економіки Ярослав Городенський та начальник управління освіти Сергій Мартинюк, які, водночас, є членами комітету, пішли у відпустки і не приходять на засідання.
 
– Крім того, що вони ігнорують і саботують свою роботу, ми не можемо через їхню відсутність провести засідання тендерного комітету. Згідно з законодавством, людину з відпустки можливо відкликати лише у випадку нових обставин. Тендер не є новою обставиною, щоби це стало підставою для відкликання, – резюмував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж