Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Коли місто на останньому місці за комфортом, повноваження мера треба припиняти, – нардеп

Василь Амельченко розповів, що відставка Каспрука – вірне рішення 
Народний депутат Верховної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Василь Амельченко у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів, що припинення повноважень Олексія Каспрука – вимушений і закономірний крок.

За його словами, нічого надзвичайного не відбулося, депутати Чернівецької міської ради просто усунули неефективного менеджера із посади. Інакше й не могло бути, адже місто за рейтингом комфортності скотилися із першого на останнє місце.
– Процес іде, життя не зупинилося. Упевнений, що команда, яка прийшла до влади, зробить усе, аби повернути Чернівцям славу комфортного міста, коли є дороги, всі умови для відпочинку, роботи, життя.

Крім того, Василь Амельченко зазначив – численні виступи Максима Бурбака у парламенті із закликами розпустити Чернівецьку міську раду не додавали політичних дивідендів Олексію Каспруку.
– Усі виступи (Бурбака, – ред.) на захист мера депутати Верховної Ради сприймали так, що Олексій Каспрук, представник «Народного Фронту», не вміє організувати роботу міської ради, – резюмував нардеп. 
 

 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж