Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Мартинюк отримав 80 тисяч гривень відпускних

Фото: molbuk.ua
Відпочити чиновник вирішив у найбільш відповідальний для освітян момент
Начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк отримав 80 тисяч гривень відпускних. Крім того, цього року йому нарахували 45 тисяч гривень матеріальної допомоги. Про це депутат Аліна Олевич написала на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.

Як ідеться у дописі, цього року Сергій Мартинюк був у відпустці тричі – із 2 до 15 липня (14 днів), із 23 липня до 17 серпня (26 днів) та з 20 серпня до 20 жовтня (60 днів).

Відпочити чиновник вирішив у найбільш відповідальний для освітян момент – у період підготовки навчальних закладів до 1 вересня.
Крім того, активісти заскочили Сергія Мартинюка та його підлеглих у одному із ресторанів міста у робочий час.

«Чому робітники департаменту освіти виконують накази людини, яка у відпустці? За походи ресторанами у робочу годину – догану і звільнення . Це ж саботаж роботи і не виконання своїх обов’язків!», – написав активіст Андрій Жилкін.

Крім того, Аліна Олевич зазначає, що депутатський корпус двічі рекомендував екс-меру Олексію Каспруку звільнити головного освітянина міста, однак той стояв за Мартинюка горою. Нині ж через недолуге керівництво страждає уся галузь.

«Ситуація має такий вигляд: парти для НУШ не закупили, пожежну сигналізацію у навчальних закладах не встановили, документацію на нові садочки не роблять, а начальник проводить наради з обраними у ресторанах за чаркою... Ось вони – кращі кадри Каспрука!», – ідеться у дописі Аліни Олевич.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж