Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Більшість чернівчан не обирали управителів, тепер їх визначає департамент ЖКГ

Проте, мешканці будь-коли можуть відмовитися від недобросовісного надавача послуг
 
Після того, як 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності мешканців багатоквартирних будинків», до липня 2016 чернівчани мали змогу визначитися з формою правління для своїх помешкань. Як розповів заступник міського голови Володимир Середюк, для цього потрібно було провести збори, визначити управителя, проголосувати за його призначення та підписати договір безпосередньо з управителем. Мешканці більшості будинків цього так і не зробили.

– У такому разі договір укладався між департаментом ЖКГ та підприємцем-переможцем після проведення конкурсу. Він є двостороннім між департаментом та управителем. Будь-хто з мешканців може звернутися до управителя чи ДЖКГ та побачити сам договір та вказані у ньому обов’язки усіх сторін, – каже Володимир Середюк.

Водночас, долю управителя визначають самі мешканці того чи іншого будинку. Відтепер в Україні позбуваються монополії ЖРЕПів, яка існувала десятиліттями. Співвласники будинків у будь-який момент зможуть розірвати договір, провівши збори та проголосувавши за його розірвання з управителем та обрати нового надавача цих послуг, якщо чинний виявиться недобросовісним.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж