Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Попри труднощі, ми за місяць поремонтували більше доріг, ніж Каспрук за 4 роки», – Бешлей

Депутат каже, що впевнений у якості виконання робіт, бо щодня інспектує кожен об’єкт
Чернівецька міська рада на початку року виділила понад 100 мільйонів гривень на ремонт доріг. Проте, за 7 місяців попереднє керівництво міста освоїло лише 5% цих коштів. Про це розповів у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» на радіо «Буковинська хвиля» 100.0 FM депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.

– Оскільки зараз кінець будівельного сезону, в нас немає часу відкладати роботи, тому ми одразу приступили до їх виконання. Це виявилося вкрай непросто. Уявіть собі, що на об’єкти, які потрібно ремонтувати, спочатку не було навіть документації. Тобто, гроші виділили ще взимку, а проектно-кошторисної документації на більшості об’єктів досі не існувало, – каже Володимир Бешлей.
Протягом трьох тижнів у міській раді розробили всю необхідну документацію та приступили до виконання робіт. Для цього залучають не фірми-одноденки, у яких за душею в кращому разі лише стіл, стілець та бухгалтер. Про жодних фахівців та техніку у таких «компаніях» не має й мови. Натомість, міськрада обирає перевірені фірми, які мають хорошу репутацію та відповідні технічні можливості.

– За якість не хвилюємося, бо для нас це пріоритет. Щодня буваємо на кожному об’єкті. Роботи контролює не лише технагляд, але й депутатський корпус. Кожен депутат закріплений за об’єктом, і цей процес у нас відбувається злагоджено, – каже депутат.
Першочергове завдання нині – ремонт аварійних ділянок міста. Зокрема, це перехрестя на вулиці Енергетичній, вулиці Кармелюка, Щербанюка. Тобто, ділянки доріг які взагалі неможливо було проїхати. Паралельно в міській раді працюють над розробкою проектно-кошторисної документації для ремонту проспекту Незалежності.

– Каспрук презентував навесні проект реконструкції проспекту. Але досі паперів немає в департаменті. Тобто, зараз ми не можемо навіть оголосити тендер на реконструкцію. Також працюємо над розширенням вулиці Героїв Майдану на ділянці від Щербанюка до кільця поблизу готелю «Турист». Річ у тому, що екс-мер замовив 2016 року проект на асфальтування цієї ділянки без розширення. Це абсурд, на який витратили значні кошти. Ми відкинули цю документацію і зараз працюємо над цим питанням. Так само розробляємо папери щодо ремонту вулиці Руської. Кошторисна документація ніби існує, але вона експертизу не пройшла. Зараз повторно подали її на експертизу і також будемо готувати відповідні тендерні процедури для того, щоби розпочати ремонт, – розповідає Володимир Бешлей.

 
За словами депутата, в тій ситуації, в якій опинилося нинішнє керівництво міста, неможливо відремонтувати всі дороги, навіть, якщо в бюджеті є для цього кошти. Річ у тому, що нині вже немає часу на розробку документації та  проведення тендерних процедур. Тому ремонтують те, що можна робити згідно з чинним законодавством – відновлювати аварійні ділянки доріг.

– Доки будемо розробляти документацію, настане зима. Тому ми акцентовано, точково ремонтуємо найбільш непроїзні вулиці. Та навіть у таких умовах ми за місяць зробили більше, ніж попереднє керівництво за 4 роки. Дякуємо чернівчанам за конструктивну критику, вона нам потрібна. Ми навіть просимо залишати відгуки. Мій персональний номер є у кожному пості та кожному інформаційному щиті на об’єктах, які ремонтують, – каже Володимир Бешлей.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж